سومین جلسه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود 96 دانشگاه علوم پزشکی مشهد

تاریخ ایجاد در 27 مرداد 1396
بازدید: 559

سومین جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی در سال 96 با حضور مدیر دانشجویی و جمعی از مسئولین معاونت دانشجویی فرهنگی در پردیس معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی , امیر رضا صالح مقدم مدیر دانشجویی گفت : امسال نیز دانشگاه همانند سال های گذشته به شکل مناسبی مراسم استقبال و ثبت نام متمرکز دانشجویان جدیدالورود را برگزار خواهد کرد.

وی گفت : با هماهنگی معاونت آموزشی امسال ثبت نام ورودی های پسر از 26 و 27 شهریورماه و ثبت نام ورودی های دختر 28و29 شهریور ماه آغاز خواهد شد.

صالح مقدم با اشاره به اینکه معاینات سلامت برای همه دانشجویان جدیدالورود در همان لحظه انجام خواهد شد افزود: اطلاعت پزشکی کلیه دانشجویان بصورت آنلاین در سامانه ثبت و کارت دانشجویی ، دانشجویان توسط حراست صادر خواهد شد.

مدیر دانشجویی خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه اکثر دانشجویان قبل از ورود به دانشگاه نگران مسائل رفاهی از جمله خوابگاه و تغذیه می باشند , در روز ثبت نام فرآیند ثبت نام خوابگاه و تغذیه نیز انجام می شود.

وی با بیان اینکه مراسم نمادین آغاز سال تحصیلی دانشگاه با حضور مسئولین شهر و دانشگاه در تالار رازی برگزار میگردد افزود: هم زمان جلسه توجیهی برای والدین کلیه دانشجویان جدیدالورود در تالار ابن سینا نیز برگزار میگردد.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد