برگزاری مسابقات فوتسال جام غدیر با هدف بالا بردن روحیه نشاط و تعامل سازنده در بین کارکنان

تاریخ ایجاد در 18 شهریور 1396 منتشر شده در 18 شهریور 1396
بازدید: 206

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی ، سعید جمشید نسب مسئول امور مالی معاونت دانشجویی فرهنگی و مجری برگزاری مسابقات جام غدیر گفت :با حمایت مدیریت تربیت بدنی دانشگاه در اردیبهشت 95 یک سری مسابقات تحت عنوان گل کوچیک در بین کارکنان معاونت دانشجویی فرهنگی در مجتمع شهید کاویانی برگزار گردید که هدف اصلی از برگزاری این مسابقات نشاط و شادی در بین کلیه همکاران حوزه بدور از نوع رابطه استخدامی با دانشگاه بود.

وی ادامه داد ؛ با توجه به استقبال زیاد تیم های شرکت کننده ، تصمیم گرفتیم که این مسابقات بصورت هر ساله برگزار گردد تا علاوه بر رفع خستگی کاری پرسنل ، رابطه دوستی و صمیمیت در بین همکاران مضاعف شود .

جمشید نسب عنوان کرد : امسال نیز باردگر  با حمایت مدیریت تربیت بدنی ، مسابقات فوتسال با عنوان جام غدیر برنامه ریزی شد که با حضور 56 نفر از پرسنل معاونت دانشجویی فرهنگی در قالب 8 تیم 7 نفره و در دو گروه A و B در سالن ورزشی کوی پردیس به رقابت پرداختند.

وی گفت : این مسابقات از تاریخ 12/6/96 در روزهای یک شنبه و سه شنبه و پنجشنبه و جمعه برگزار شد که از هرگروه دو تیم به مرحله بعد راه پیدا کردند.

وی با بیان اینکه مرحله نیم نهایی در مهرماه 96 برگزار خواهد شد افزود : هدف اصلی از برگزاری جام غدیر بالا بردن روحیه نشاط و تعامل سازنده در بین تمامی نیروهای معاونت دانشجویی فرهنگی از جمله نیروهای شرکتی بوده است.

جمشید نسب در پایان از مدیریت تربیت بدنی که همیشه حامی ورزش کارکنان بوده و هست  تشکر و قدردانی نمود و ادامه داد : هر زمان که پیشنهادی برای بالا بردن روحیه ورزشی در بین کارکنان حوزه  به آن مدیریت ارائه کردیم با آغوش باز پذیرفته و در جهت به انجام رساندن آن حمایت های خود را ارزانی داشته است.